Citroenextract Limonine

Citroenextract Limonine

Specificatie: 98% Limonine
Plantaardige bron: Citroen
Uiterlijk: wit tot bijna-wit poeder
CAS-nr.: 1180-71-8
Testmethode: HPLC
Voorbeeld: gratis monster beschikbaar
Certificeringen: GMP, ISO9001:2015, ISO22000:2018, HACCP, HALAL
Bedrijfsvoordeel: schone productieworkshop op 100.000 niveaus, niet-additief, niet-GMO, niet-alleen bestraald/behandeld door hitte.
Aanvraag sturen
Beschrijving

Citroenextract Limonine Fabrikanten en leveranciers

 

Citroenextract limonine is een soort triterpeenderivaat dat veel voorkomt in planten van de Rutaceae- en Citrusfamilies, met de hoogste concentraties in de schillen en zaden van citrusvruchten. Ze zijn een van de bittere componenten van citroensap. Limonine-analogen hebben een verscheidenheid aan biologische activiteiten, waaronder anti-tumor-, insectenwerend, antiviraal, pijnstillend, anti-inflammatoir en hypnotisch.

Lemon Extract Limonin

Citroenextract Limonine Details

 

Specificaties van Citroenextract Limonine

Item Specificatie Resultaten
Verschijning Lichtgeel poeder Lichtgeel poeder
Geur Kenmerkend Conformeert
Analyse 98% HPLC
Verlies bij drogen Minder dan of gelijk aan 3,0% 1.31%
Maaswijdte 90% passeert 80 mesh Conformeert
Residu bij ontsteking Minder dan of gelijk aan 1,0% 0.45%
Zwaar metaal <10ppm Conformeert
Als <1.0ppm Conformeert
CD <1.0ppm Conformeert
Pb Minder dan of gelijk aan 2,0 ppm Conformeert
Hg Minder dan of gelijk aan 1,0 ppm Conformeert
Totaal aantal platen Minder dan of gelijk aan 1.000 cfu/g Conformeert
Gist en schimmel Minder dan of gelijk aan 100 cfu/g Conformeert
E.Coli Negatief Conformeert
Salmonella Negatief Conformeert

 

Voordelen van Citroenextract Limonine

 

Anti-kankereffect
Citroenextract limoninekan de groei van veel kankercellijnen remmen, waaronder leukemie-, baarmoederhalskanker-, borstkanker- en leverkankercellen.
Antioxiderende werking
Limonine heeft een sterk antioxiderend vermogen, kan vrije radicalen in het lichaam verwijderen, schade aan de huid en cellen verminderen en helpen bij het tegen-verouderen.
Antibacteriële werking
Het heeft een zekere remmende werking op pathogene bacteriën zoals Staphylococcus aureus en Escherichia coli.
Reguleert de stofwisseling
Het heeft een diuretisch effect en helpt metabolische afvalstoffen in het lichaam uit te scheiden.
Anthelmintische en insectendodende activiteit
Limonine en zijn analogen zijn actief tegen insecten en termieten en kunnen worden gebruikt om natuurlijke biologische insectenwerende middelen te ontwikkelen.

Lemon Extract Limonin

 

Toepassingen van Citroenextract Limonine

 

Functionele voedingsmiddelen en voedingssupplementen
Limonine is uitgebreid onderzocht vanwege zijn antioxiderende, anti{0}}inflammatoire en anti- kankerbiologische activiteiten en wordt gebruikt om functionele voedingsmiddelen en voedingssupplementen te ontwikkelen.
Geneesmiddelen en gezondheidsproducten
Het wordt gebruikt in voedingsmiddelen tegen-kanker, pijnstillende en-ontstekingsremmende medicijnen, neuroprotectieve middelen, enz.
Het reguleert de bloedsuikerspiegel, bevordert de cardiovasculaire gezondheid en heeft gezondheidsfuncties.
Landbouw en biologische insectenbestrijding
Ontwikkel natuurlijke biologische insectenwerende middelen om traditionele chemische pesticiden te vervangen en de milieuvervuiling te verminderen.
Cosmetica en huidverzorgingsproducten
Vanwege de antioxiderende en melanineremmende werking kan het worden gebruikt in bleekmiddelen, anti-rimpel- en huidverzorgingsproducten.

 

OEM- en ODM-diensten

 

Ons hoogwaardige citroenextract limonine is een multifunctioneel ingrediënt dat wordt gebruikt in een breed scala aan farmaceutische producten, nutraceuticals en cosmetica. We streven ernaar klanten flexibele OEM- (Original Equipment Manufacturer) en ODM-diensten (Original Design Manufacturer) te bieden, waardoor ze producten kunnen aanpassen aan hun specifieke behoeften en omstandigheden. Door deze hoge mate van maatwerk en ons uitgebreide servicenetwerk zorgen wij ervoor dat elke klant een exclusief product ontvangt dat perfect aansluit bij zijn unieke eisen. Ons doel is om de verwachtingen van onze klanten te overtreffen en hen een ongeëvenaarde ervaring op maat en superieure productkwaliteit te bieden.

 

Certificeringen

 

Certifications

 

Voordeel van KINTAI

 

KINTAI is een professionele fabrikant en leverancier van citroenextract limonine, We hebben ons eigen onderzoeks- en ontwikkelingscentrum, productiebasis en ultramoderne apparatuur. Met meerdere patenten en certificeringen garanderen wij de hoogste kwaliteit en veiligheid van onze producten. Wij bieden uitgebreide OEM- en ODM-diensten en zorgen voor op maat gemaakte producten en geïntegreerde oplossingen. Met snelle levering en veilige verpakking zijn wij uw vertrouwde partner bij het kiezen van uw product. Neem voor meer informatie contact met ons op via info@kintaibio.com.

 

Pakket en verzending

 

1>1 kg/zak, 10 kg/doos, 25 kg/drum
2>Per Express: van deur tot deur; DHL/FEDEX/EMS; 3-4DAGEN; Geschikt voor minder dan 50kg; hoge kosten; gemakkelijk om de goederen op te halen
3>Met het vliegtuig: luchthaven naar luchthaven; 4-5 dagen; Geschikt voor meer dan 50 kg; hoge kosten; professionele makelaar nodig
4>Over zee: haven tot haven; 15-30 dagen; Geschikt voor meer dan 500 kg; Lage kosten; professionele makelaar nodig

Populaire tags: citroenextract limonine, China citroenextract limonine fabrikanten, leveranciers, fabriek

Heeft u vragen? Wij zijn hier om u te helpen!

Wij zijn toonaangevend in de B2B-levering van premium plantenextracten.

Meer informatie